Samsung Android telefonunuzdaki zil sesi nasıl değiştirilir

Cep telefonu kullanıcıları en sevdikleri zil seslerine sahip olmayı severler. İster büyük markalardan birinden ister isimsiz bir zil sesi üreticisinden gelsinler, zil sesleri her ruh haline, her duruma ve her arayan kişiye uymaya hazırdır. Birçok insan cep telefonunu kendilerinin bir ayna görüntüsü olarak görür ve zil seslerinin kendilerini temsil eden bir şey olması doğrudur. En sevdiğiniz telefon zil sesleri telefonunuza kaydettiğinizde, kesinlikle başkalarından çok fazla ilgi göreceksiniz. Bu zil sesleri ile arkadaşlarınız ve diğer cep telefonu kullanıcıları arasında öne çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Zil sesi web sitesine gidip “İndir” bağlantısını tıklayarak birçok ünlü zil sesini telefonunuza ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz. Bazen sol bölmede zil seslerinin resimlerini göreceksiniz, bazen de gerçek zil seslerini zil sesi olarak gösterecektir. Bazen aynı ekranda görüntülenen birkaç farklı zil sesi de görürsünüz. Ayrıca indirilecek zil sesi türünü seçmeniz istenecektir. Bilinen zil seslerinden birini seçebilir veya yeni metin tonları ekleyerek kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

Yeni zil sesleri, aramalarınıza daha fazla eğlence ve heyecan katabilir. Bugün mevcut olan çok çeşitli zil sesleri ile telefonunuzu kişiselleştirebilir ve kendinize ait hale getirebilirsiniz. Zil sesleri, telefonunuzu farklı ve benzersiz kılmanın harika bir yoludur. Her zamanki zil seslerinden bıktıysanız, başka bir şey deneyebilirsiniz. Pop müzik aşığıysanız, en yeni hip hop zil seslerinden bazılarını denemek isteyebilirsiniz. Günümüzde, zil sesi indirme ile telefonunuzu kişiselleştirmek çok kolay.

Bunu yapmanın iki yolu vardır. İlk olarak, telefonunuz için çeşitli varsayılan zil sesleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar, yeni Samsung Android telefonunuzla birlikte gelen standart tonlardır. Telefonunuz normal şekilde çaldığında çalınırlar. Her zaman aynısını kullanırsanız bazen çok sıkıcı ve hatta can sıkıcı olabilirler. Bu varsayılan zil seslerinden bıktıysanız, bunları değiştirmeye devam edebileceğiniz yer burasıdır.

Bu işlemi iki şekilde yapabilirsiniz. İlk olarak, bir zil sesi oluşturucu bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu yazılım, kendi zil seslerinizi oluşturmanıza ve ardından bunları Android Samsung cihazınıza aktarmanıza olanak tanır. Ardından, zil sesi web sitelerinden birini indirebilir ve telefonunuza yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem yazılım yöntemine benzer, sadece daha uygun.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, kendi zil sesinizi oluşturmak zor olmayacaktır. Anahtar, en sevdiğiniz şarkıların zil seslerini bulmak ve telefonunuza indirmek. Yaratıcı olmayı unutmayın. Ayrıca önceden programlanmış zil sesleri kullanmanıza gerek yoktur. Orijinal mi!

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ctrlr